אירועים

אירועים עתידיים
יום שיא והעצמה ארצי
ביום שני כ"ט בשבט תשע"ט 4.2.19 יתקיים יום שיא והעצמה ארצי לכל מתנדבי 'לאורו נלך'. בתכנית: סדנאות בנושאים משמעותיים, רב שיח, מפגש עם אנשי מופת ועשיה, מעגלי רפלקציה, יצירה ערכית ואירוע הצדעה למתנדבים. פרטים אצל מנהלי המחוזות.
הרשמו עכשיו
אירועי עבר
'חדר ההדרכה' של 'לאורו נלך'
'לאורו נלך' מזמין את כל אלפי המתנדבים היוצאים בכל שבוע להתנדבות להירשם לחדר ההדרכה הוירטואלי ולקבל ישירות למייל ול'וואטסאפ' הצעה לפעילות במסגרת ההתנדבות. קיימים 3 סוגי פעילויות. למתנדבים עם ילדים, קשישים או ילדי החינוך המיוחד. בכל שבוע מצטרפים עוד מתנדבים לחדר ההדרכה ומשדרגים את איכות ההתנדבות הקבועה שלהם. אם עדיין לא הצטרפת – זה הזמן! בהצלחה!
הרשמה לשנה"ל תשע"ט
לאורו נלך' מציעה לבתי הספר תכנית מתחדשת ועשירה לשנה"ל תשע"ט. התכנית כוללת: חדר הדרכה וירטואלי למתנדבים, יציאה להתנדבות משמעותית, פרוייקטים קבוצתיים מרתקים, יום שיא והעצמה ארצי, סיוע בהיסעים וליווי אישי. פנו אלינו לקבלת פרטים וחוברת התכנית השנתית. מנהלי המחוזות של 'לאורו נלך' ישמחו לעמוד עמכם בקשר. השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם.
פרויקט שורשים קבוצתי
מחלקת הפיתוח של 'לאורו נלך' הוציאה לאור ערכה מיוחדת המאפשרת למתנדב לבצע סידרה של מפגשים הכוללים ראיונות של הקשיש איתו הוא מתנדב. בסופו של תהליך מקבל הקשיש אלבום צבעוני הכולל תיעוד של קורות חייו בתמונות ובמלל. המתנדב מקבל גם הוא את 'המדריך למתנדב' בעזרתו מתבצע התהליך כולו. בקרוב יצאו עשרות תלמידים לביצוע הפרויקט בהנחיית מדריכי 'לאורו נלך'. בתי ספר המעוניינים להצטרף מוזמנים לפנות בהקדם לרכז המחוז של 'לאורו נלך'. הפרויקט הינו חלק מתכנית 'מעורבות' הכוללת פרויקט קבוצתי משמעותי. בסיום התהליך יתקיימו אירועי סיכום משותפים בבתי הספר המשתתפים. אל תחמיצו! לפרטים
הצטרפו לניוזלטר שלנו
Join our newsletter
הצטרף
Join
כתובת: חיל האויר 60, ירושלים | טלפון: 02-5854627 | דוא"ל: office@leoro.org.il
Address: Cheyl HaAvir 60, Jerusalem | Telephone: 02-5854627 | E-mail: leoroffice@gmail.com
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©
DESIGNED AND POWERED BY NEMO
כניסת רכזים
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©