אירועים

אירועים עתידיים
אירועי עבר
'חדר ההדרכה' של 'לאורו נלך'
'לאורו נלך' מזמין את כל אלפי המתנדבים היוצאים בכל שבוע להתנדבות להירשם לחדר ההדרכה הוירטואלי ולקבל ישירות למייל ול'וואטסאפ' הצעה לפעילות במסגרת ההתנדבות. קיימים 3 סוגי פעילויות. למתנדבים עם ילדים, קשישים או ילדי החינוך המיוחד. בכל שבוע מצטרפים עוד מתנדבים לחדר ההדרכה ומשדרגים את איכות ההתנדבות הקבועה שלהם. אם עדיין לא הצטרפת – זה הזמן! בהצלחה!
ימי שיא והעצמה
ארגון 'לאורו נלך' נערך לקראת ימי השיא המחוזיים בהשתתפות אלפי תלמידים המתנדבים בקביעות במסגרת התכנית. ימי השיא מתוכננים להתקיים בשמונה מוקדים שונים, ובהם יפגשו תלמידי המחוזות יחד לחיזוק הקריאה המשותפת להפוך את דרך הנתינה והערבות לדרך חיים. באירועים הקרובים צפוי חידוש מרענן הן במבנה היום אשר יתחיל בעשיה עירונית רחבה של מאות תלמידים והן באירועי היום אשר שיאם יהיה בהשתתפות אישי ציבור בליווי תכנית מרגשת ומעצימה. ההרשמה אצל מנהלי המחוזות של 'לאורו נלך'. להתראות!
אלבום התיעוד האישי
בימים אלה יוצא לאור 'אלבום התיעוד האישי' – מכתבים ממני אלי בהפקה מיוחדת של 'לאורו נלך'. האלבום מיועד למתנדבים אשר יוצאים בכל שבוע למפגש התנדבות משמעותי. האלבום הינו וירטואילי ואישי. המתנדב נרשם באתר 'לאורו נלך' ומקבל קוד אישי לאלבום בו הוא מוזמן לתעד חוויות ותובנות אישיות ולהוסיף עיצוב אישי הכולל גם תמונות. בסיום התהליך ניתן גם להדפיס את האלבום האישי לספר בכריכה קשה. מתנה של העצמה וצמיחה למתנדב! ההרשמה באתר.
פרויקט שורשים קבוצתי
מחלקת הפיתוח של 'לאורו נלך' הוציאה לאור ערכה מיוחדת המאפשרת למתנדב לבצע סידרה של מפגשים הכוללים ראיונות של הקשיש איתו הוא מתנדב. בסופו של תהליך מקבל הקשיש אלבום צבעוני הכולל תיעוד של קורות חייו בתמונות ובמלל. המתנדב מקבל גם הוא את 'המדריך למתנדב' בעזרתו מתבצע התהליך כולו. בקרוב יצאו עשרות תלמידים לביצוע הפרויקט בהנחיית מדריכי 'לאורו נלך'. בתי ספר המעוניינים להצטרף מוזמנים לפנות בהקדם לרכז המחוז של 'לאורו נלך'. הפרויקט הינו חלק מתכנית 'מעורבות' הכוללת פרויקט קבוצתי משמעותי. בסיום התהליך יתקיימו אירועי סיכום משותפים בבתי הספר המשתתפים. אל תחמיצו! לפרטים
הצטרפו לניוזלטר שלנו
Join our newsletter
הצטרף
Join
כתובת: חיל האויר 60, ירושלים | טלפון: 02-5854627 | דוא"ל: office@leoro.org.il
Address: Cheyl HaAvir 60, Jerusalem | Telephone: 02-5854627 | E-mail: leoroffice@gmail.com
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©
DESIGNED AND POWERED BY NEMO
כניסת רכזים
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©