אודותינו

אודות 'לאורו נלך'

'לאורו נלך' הינו מרכז חינוכי להתנדבות הפועל לחיזוק ערכי הערבות בחברה הישראלית וחינוך לנתינה ברוח יהודית ציונית כדרך חיים. אנו פועלים במאות בתי-ספר תיכוניים בחינוך הממלכתי והממ"ד, וגם בחינוך המיוחד ובחינוך החרדי.

'לאורו נלך' פועל בשיתוף משרד החינוך, בליווי ופיקוח חינוכי של מנהל חברה ונוער, בשיתוף עם בתי הספר התיכוניים, מנהלים ורשויות. התכנית במימון משרד החינוך באמצעות תקנת תמיכה בהתנדבות בני נוער, השתתפות בתי ספר ותורמים פרטיים.

החזון של 'לאורו נלך' מבקש להפיץ את האור הגדול של ערכי החסד והנתינה, לגעת באיש החסד הגדול אברהם אבינו אבי האומה ולחשוף את דרכו של העם היהודי לעשות צדקה ומשפט ולהיות ערבים זה לזה.

'לאורו נלך' מבקש לחזק את הערבות ההדדית בחברה הישראלית, לחנך את בני הנוער לנתינה ברוח יהודית, למודעות ורגישות, להתפתחות אישית ומעורבות חברתית.

'לאורו נלך' מפעיל מנהלי מחוזות אשר עומדים בקשר עם בתי הספר ומחברים בינם לבין עשרות מוסדות ותחומים בהם מתנדבים התלמידים בכל שבוע.

בנוסף עוברים התלמידים סדנאות למידה וחוויה המעצימים את תחושת המחויבות והשליחות לעתיד. לימוד הערכים המשולב בעשיה מצמיח דור חדש של אנשים אכפתיים ומשפיע על הפרט והמשפחה, הקהילה, החברה והמדינה.

בעלי תפקידים

הרב בני וורצמן

מנכ״ל

קובי כהנא

סמנכ״ל

יקי מנדלסון

מנהל חינוכי

יניב לחמני

מנהל מחוז ירושלים ורכז הצוות

לירון אמקייס

סמנכ"ל פיתוח משאבים/ראש תחום חינוך מיוחד

ליאור בלליס

מנהל מחוז חיפה והצפון

אליסף קורן

מנהל מחוז מרכז- חיפה

לירון רויטזיד

מנהלת מחוז דרום
ורכזת חינוך ממלכתי

שגיב אלעזר

מנהל מחוז דרום

שותפים

אישורי עמותה